Aktuálně - archiv sezóny roku 2013-14

Konečný rozpis zápasů na sezónu 2013/14 je ke stažení zde. - 12.7.2014

Nisaopen 2014

Nisaopen 2014 V roce 2012 jsme získali na Nise - našem prvním větším turnaji, kterého jsme se zúčastnili, bronz. V loňském roce jsme zůstali s Elévy pod stupni vítězů jen s bramborovou medailí. Letos bylo odhodlání veliké a my se dostali do finále! Více zde.

ΛΛ

Výběry a „My“

Výběry a „My“ Naši svěřenci se dostali do regionálních výběrů. Zastoupení jsme měli jak u dívek v Královehradeckém kraji tak u chlapců v Libereckém kraji. (více zde Kluci MŽ a Holky)

ΛΛ

V Jičíně překvapili naši nejmenší

V Jičíně překvapili naši nejmenší Na svůj druhý turnaj se vydala 10. 5. přípravka do nedalekého Jičína. Na dobře zorganizovaném turnaji překvapila a dovezla si domů pohár za první místo.
Více zde.

ΛΛ

Juniorky

Juniorky 27. 4. v neděli zamířili opět auta z Rovenska a Lomnice do nedaleké Jilemnice, kde naše juniorská reprezentace končila soustředění před mistrovstvím světa v Polsku.
Týmy už věděly, co od sebe mohou čekat. V utkání se vy cíleně zkoušely i přesilovky a oslabení, které ale ke gólům nevedly. Po první v celku vyrovnané třetině došlo z naší strany k útlumu a děvčata si došla v pohodě pro vítězství 5:1. Náš čestný gól vstřelil po proběhnutí celého hřiště a obhození brankářky Matěj Procházka. V porovnání s prvním zápasem jsme působili ospale a to se projevilo i na přítomných divácích, kteří očekávali trošku větší nasazení. Rozhodně ale náš dorost ostudu neudělal a mohl se poučit a získat cenné zkušenosti.
Naše juniorky obsadili na MS v Polsku skvělé třetí místo! Blahopřejeme! MM

ΛΛ

Dvoudenní turnaj v Lípě při EFT

Mladší žáci jeli do Málkova Využili jsme příležitost a jeli si s „Mlži“ zahrát 3+1 do České Lípy v rámci programu turnaje EFT. Více zde.

ΛΛ

Poslední turnaj děvčat v letošní sezóně 13/14

Poslední turnaj děvčat v letošní sezóně 13/14 Na poslední turnaj jela naše děvčata do nedalekého Jičína v neděli 20. 4. Přestože byl víkend velikonoční, dostala možná naděleno více, něž-li si za letošní působení doopravdy vykoledovala. Více zde.

ΛΛ

Ligu 5+1 završili mladší žáci „ZLATEM“ v Krupce

V sobotu 19. 4. vyjelo 9 statečných bojovat za Lomnici do Krupky. Rovensko dalo přednost fotbalu, tak si to „Zlato“ plně vydobyla Lomnice sama, která dle slov trenérů, předvedla snad nejlepší týmovou hru sezóny! Více zde.

ΛΛ

Juniorky „trápily“ naše dorostence v Jilemnici

Juniorky „trápily“ naše dorostence v Jilemnici V týdnu se na Pavla obrátil trenér juniorské reprezentace pan Janovský a položil na stůl nabídku, která se prostě neodmítá. Naši dorostenci se stanou na chvíli sparing partnery našim repre juniorkám, které se připravují na MS v Polsku v nedaleké Jilemnici. (Škoda, že si někteří tuto událost nechali utéct.)
Do Jilemnice jsme dorazili s 11 hráči (včetně Johanky) a několika fanoušky. Po rozcvičení a doladění drobných pravidel se ozval hvizd. Rychlá hra lahodila oku diváka. Naši kluci, ze začátku trochu zaskočeni, bojovali a hrdost jim nedovolovala polevit. Naše dvě pětky odrážely nebezpečné útoky čtyř vyrovnaných pětek soupeřek. V deváté minutě jsme si dokonce mohli i vystřelit na branku. Tři góly jsme si nechali dát po nepřesnostech a dají se posoudit jako zbytečné. My vstřelili jeden z dálky (L. Kotula), kdy gólmanka střelu nečekala a možná ani neviděla. Druhý jsme dali ze „závaru“ před brankou. Celkový konečný stav 5:2 není ostudou našeho dorostu.
V druhé půli jsme si už více věřili a výzva k druhému „odvetnému“ zápasu za týden byla přijata s radostí. MM

ΛΛ

Přebor jel na poslední turnaj do Děčína

Přebor jel na poslední turnaj do Děčína 12. 4. vyjelo oslabené družstvo mladších žáků na přeborový turnaj do Děčína. Kluci s Kačkou v zádech bojovali jak o život. Více zde.

ΛΛ

Děvčata byla v Lomnici k neporažení

Děvčata byla v Lomnici k neporažení V neděli 6. 4. odehrála děvčata svůj poslední ligový turnaj. S ročníkem se rozloučily na domácí palubovce a ve velkém stylu. Více zde.

ΛΛ

Dorost nepotvrdil druhé místo

6. 4. byl pro dorost klíčový den a pro jeho rozuzlení se museli naši borci vydat až do Kadaně. Jak napsal kapitán: „asi si to zasloužili víc“! Více zde.

FBC DDM Kadaň        x      FBC Lomnice n.P.                                    7:2
FBC Lomnice n.P.      x      TJ Mocní Tuleni GaSOŠ Podbořany      6:4

ΛΛ

Elévové si dojeli pro zlato do Krupky

Elévové si dojeli pro zlato Poslední turnaj pro elévy byl nalosován na 5. 4. do Krupky. Naši soupeři byli z Ústí, Děčína a Teplic. My jsme ovšem z Lomnice! Více zde.

ΛΛ

První „Aprílový víkend“ nebude rozhodně sranda

5. 4. – Jedou elévkové na poslední ligový turnaj do Krupky.
6. 4. – Se hraje poslední ligový turnaj Pardubického a Hradeckého kraje u nás v Lomnici v kategorii starších žákyň. Přijďte naše holky podpořit!!!

Naši dorostenci 6. 4. – Hrají o všechno naši dorostenci. Obhájí 2. místo, nebo skončí až na bramborovém místě!!!

ΛΛ

Předposlední turnaj „Přeboru“ se odehrál doma

Předposlední turnaj „Přeboru“ se odehrál doma 29. 3. se nepodařilo žádnému sousednímu družstvu přehrát naše „Mlže“ v 3+1 . Více zde.

ΛΛ

23. 3. děvčata jela bojovat do Dolní Dobrouče

Podaří se v Dolní Dobrouči vyhrát turnaj. Po společné jízdě autobusem, boj o body na hřišti. Více zde.

ΛΛ

Mladší žáci jeli do Málkova

Mladší žáci jeli do Málkova Druhý nejdelší výlet na „Západ“ do Málkova (205 km). Čekal nás pětkový turnaj a zajímaví soupeři. Více zde.

ΛΛ

22. 3. bojovali naši elévové doma v Lomnici

22. 3. bojovali naši elévové doma v Lomnici Lomnická hala přivítala soupeře našich elévů až z dalekých Podbořan, Žatce, Litvínova a jedny „sousedy“ z Liberce. Turnaj plný gólů a dobrého florbalu. Více zde.

ΛΛ

16. 3. jeli mladší žáci do Kadaně

16. 3. jeli mladší žáci do Kadaně Přebor pokračoval turnajem v daleké Kadani. My odpočatí, po krásných slunečních prázdninách, jsme jeli ukázat soupeřům, jak se hraje florbal v malé Lomnici na východě. Více zde.

ΛΛ

Turnovské 3 body

Dorost si zajel 16. 3. do Turnova pro tři body. Florbal Ústí B sice neporazil 4:6, ale FbC 98 DDM Chomutov B ano a to 4:1. Více zde.

ΛΛ

Děvčata opět zlatá

16. 3. se podařilo opět našim slečnám vyhrát turnaj a to tentokráte v nedalekém Jičíně. Více zde.

ΛΛ

Dorost bodoval doma naplno

Dorost bodoval doma naplno Dorost se drží dlouhodobě na druhém místě v tabulce a na paty mu šlape Jablonec. Jak dopadly zápasy 2. 3. v Lomnici na domácí palubovce? Více zde.

ΛΛ

Děvčata vyjela do Hradce

2. 3. vyjela děvčata po delší pauze opět bojovat o přední příčky ve skupině. Vyzkoušely si vše výhru, prohru i remízu. Více zde.

ΛΛ

Elévové v Žatci

Elévové v Žatci 1. 3. nás čekal daleký výjezd na „Západ“. Seznam soupeřů je ale zajímavý, tak uvidíme, jak si povedeme.Více zde.

ΛΛ

Mladší žáci jeli „vy“hrát do Ústí

22. 2. si zajelo družstvo „Mlžů“ do Ústí nad Labem. Čekal je pouze třízápasový turnaj? Více zde.

ΛΛ

Naše hala

Lomnické noviny - únor 2014 O naší hale se spíše více mluví nebo se objevují narážky, že s ní není něco v pořádku. Pravdou je, že od přebroušení a přelakování palubovky se výrazně změnily její vlastnosti. Tato investice stála minimálně 360 000 Kč. Povrch v hale klouže - někdy více někdy méně. Mezi ostatními oddíly od Mostu po Ústí nad Orlicí se říká: „ Jedeme si zabruslit na turnaj do Lomnice“.
Na začátku letošní sezóny 13/14 ještě o prázdninách došlo k přelakování stejným lakem a bohužel se situace nezlepšila. Nechci tady více rozepisovat celou kauzu, jen reaguji na článek z LN.       MM

ΛΛ

Pekelně nabušený víkend

Sobota 15.2.

Elévkové jeli bojovat s Tomášem do České Lípy a přivezli si stříbro. Více zde.

Zlato zůstalo doma Mladší žáci si zajeli zatrénovat na přeborský turnaj do Liberce, bohužel se pořádného soupeře nedočkali. Více zde.

Nedělě 16.2.

Přípravka jela slavit 20 let Přípravka jela slavit 20 let FBC Liberce na kvalitní turnaj do Liberce do haly Dukla a byl to mazec. Jak naši nejmenší dopadli? Více zde.

Dorost si žádné body ze Smržovky nedovezl. Kluci prohráli s TJ Turnov 5:7 a i Kadani podlehli 3:4.

Mladší žáci v Liberci jen v sedmi

Podobná situace jak u děvčat. Díky velké marodce, dovolenkám a fotbalu Rovenska, jsme odjeli odehrát turnaj 1. 2. v Liberci. Liberec nám zapůjčil hráče. Více zde.

ΛΛ

Sportovec roku 2013

Díky Zdence Polyákové jsme se opět dostali do této soutěže, kde rozhoduje odborná porota a naštěstí i čtenáři deníku. Díky nim jsme obhájili vítězství v kategorii „Hvězda deníku“. Tímto všem fandům, členům, rodičům a kamarádům děkujeme! Slavnostní večer se konal 29. 1. v divadle v Lomnici. Více zde.

ΛΛ

Orion Cup z Rovenska

Orion Cup z Rovenska Rovenská děvčata předvedla svůj um v této školní soutěži a postoupila opravdu daleko.Více zde.

ΛΛ

Elévové pořádali turnaj doma

25. 1. nemuseli elévové nikam zajíždět, turnaj se pořádal doma. Bojujeme i zde s marodkou. Rovensko nemohlo, Vojta má zlomenou klíční kost a Pavlík fotbalový turnaj.Více zde.

ΛΛ

Dorost si zajel pro tři body do Ústí

25.1. si zajelo družstvo „Dorostu“ do Ústí nad Labem. Podaří se udržet náskok před dotahujícím Jabloncem? Více zde.

ΛΛ

Školský pohár České pojišťovny

22. 1. se konala krajská eliminace pro školní turnaj prvního stupně v České Lípě. Více zde.

ΛΛ

Děvčata v Jičíně jen v sedmi

Díky velké marodce, dovolenkám a zranění Moniky, (které utrpěla na turnaji AŠSK), jsme sáhli i do záloh a pokusili se odehrát turnaj 19. 1. v nedalekém Jičíně. Více zde.

ΛΛ

Orion Cup

14. a 15.1. se pokusily holky obhájit loňský úspěch ve školním turnaji pořádaný AŠSK. Jak se dařilo? Více zde.

ΛΛ

Krupka přinesla stříbro

Krupka přinesla stříbro V neděli 12. 1. zajížděli naši mladší žáci na turnaj do Krupky. Bude v Krupce opět tak horká půda? Více zde.

ΛΛ

Oba celky z Teplic padly v Turnově

Do Turnova si zajel „Dorost“ 5.1. pro 6 bodů. Tentokráte Teplice nepřekvapily. Oba celky jsme porazili DDM Teplice 4:1 a FBC Teplice 8:1. Více zde.

ΛΛ

Děvčata zahajují opět vítězně

Soutěže v novém roce zahájila naše děvčata turnajem 4. 1. na domácí půdě. Najde se přemožitel? Více zde.

ΛΛ

Švédské dobrodružství má jméno Gothia

Zlato zůstalo doma 1. 1. 2014 jsme vyjeli směr sever a konečně začalo naše „Severské“ dobrodružství. Více zde.

ΛΛ

2014

Poslední trénink v roce 2013

Vážení hráči, trenéři, rodiče, příznivci „Lomnického florbalu“! Děkuji Vám za odvedenou práci a přízeň ve starém roce. Do roku 2014 Vám všem přeji pevné zdraví, hráčům přesnou mušku a chuť zdokonalovat se, trenérům hodně trpělivosti a umění motivovat, rodičům pochopení, ale i přísnost při plnění ostatních povinností našich hráčů, příznivcům mnoho radosti z naší hry! Našemu klubu FBC Lomnice n. P. přeji, aby se mohl dál rozvíjet a vychovávat bez překážek další hráče a příznivce děravého míčku!

ΛΛ

Poslední trénink v roce 2013

Poslední trénink v roce 2013 28. 12. se konala úplně poslední akce klubu. Trénink na Gothii. Naivně jsem si myslel, že bude plno a naposledy si vyzkoušíme před odjezdem hru. Kromě nominovaných a posil z Turnova a Liberce dorazil jenom Tomáš Stránský a Méďa z Rovenska. Nikdo jiný si bohužel nenašel čas, aby nám pomohl a dělal nám sparing partnera. Matěj také raději odpočíval v hledišti, aby si jeho natažený kotník z fotbalu ještě odpočinul. Vznikla první společná fotka v dresech!
Z kraje tréninku bylo vidět, jak nám dávají svátky hojnosti zabrat. Po jednotlivých cvičeních jsme zkoušeli hru a tu jsme přerušovali standartkami, nájezdy a zkouškou přesilovky nebo obrany.
Přestože by kluci na hřišti ještě zůstali, rozloučili jsem se a s přáním všeho dobrého do roku 2014 se rozešli.

ΛΛ

Vánoční turnaj „Elévků“ v Jablonci 22.12.

Vánoční turnaj Elévků v Jablonci 22.12. Posledním turnajem v roce 2014 byl II. ročník Vánočního turnaje pro elévky a přípravku, na který nás pozval tým 1.FBK Jablonec n. N. Podařilo se nám navázat na loňský úspěch?
Více zde.

ΛΛ

Kadaň za 6

21.12. se vydali ti nejstarší do vzdálené Kadaně a před „Vánocemi“ si nadělili plných 6 bodů.
V tabulce si upevnili II. místo. Více zde.

ΛΛ

Vánoční florbalování 19.12.

Tradiční drobné soutěže a turnájek mezi členy se uskutečnily na posledním tréninku před „Vánočními svátky“. Nejmladší stříleli na látkového brankáře, plastové lahvičky. Střelba do dálky a nechyběl ani radar na měření rychlosti. Všichni si pak zahráli v týmech proti sobě. Ti nejlepší si odnesli drobnou výhru. Na trénink starších dorazili i hráči z Rovenska a o to byly zápasy zajímavější. Pro úspěšnější tu byl opět drobný dárek.
Všichni ale dostali hodnotící dopis, klubovou propisku a PFko.

ΛΛ

Trénink na Gothii

První trénink na naše severské dobrodružství se konal 12. 12. od 17 hodin. Chyběl jenom Matušák, který byl nemocen. Dorazily i posily z Liberce a Turnova. Cílem byla zkušební hra a testování hráčů na určitých pozicích. Rozestavení sestavy se začíná rýsovat. Kluci trénink odvedli poctivě a domluvili jsme se ještě na jednom a to 28. 12. od 17 hodin.

ΛΛ

Nabušený víkend pro mladší žáky.

Poslední turnaj přeboru se konal 8. 12. v Turnově, a přestože naši borci měli za sebou sobotní turnaj, vydali jsme se odhodlaně s několika čerstvými posilami pro další úspěch. Více zde.

7. 12. se odehrál v Lomnici nejlépe obsazený turnaj v letošní sezóně. Na úvod nás vystrašila zpráva o nehodě, ale vše nakonec dobře dopadlo. Nechyběly ani naše Cheerleaders. Více zde.

ΛΛ

Cheerleaders

V pátek 6. 12. se objevily poprvé naše roztleskávačky v divadle v Lomnici. Podívejte se sami, jaké jsou. Více zde.

ΛΛ

Adventní turnaj starších žákyň

1. 12. se sešlo v Lomnici 10 týmů děvčat z Ústeckého, Libereckého, Hradeckého a Pardubického kraje. I přes problémy okolo nenominovaných rozhodčích to byl vydařený turnaj. Více zde.

ΛΛ

Elévkové v Liberci

Přestože elévkové zaspali první zápas, v dalších dokázali svojí bojovností, že nám v Lomnici roste další skvělá generace. Poslední ligový turnaj v roce 2013 se konal 30. listopadu. Více zde.

ΛΛ

Nejdelší výjezd děvčat

Dolní Dobrouč 24. 11., to byla další výzva pro naše rozjetá děvčata a opět nezklamala. Protihráčky ale nedávají svoji kůži už tak lacino. Hrálo se 5+1. Více zde.

ΛΛ

Mladší žáci kralovali v Liberci

Liberecký, ligový turnaj 24. 11. postavil do cesty našim klukům i pro nás nový celek Jazzmani Žatec, kde jsme přistoupili k naší škodě na jejich hru a oku to moc neladilo. Nejvíce nás potrápili Partyzáni z Lípy. Nakonec ale vše dopadlo zlatě. Více zde.

ΛΛ

I poslední se musí zvednout

Náš nejstarší výkvět vyjel 23. 11. do Teplic, aby přivezl 6 bodů, bohužel se tak nestalo. Více zde.

ΛΛ

Elévkové stříbrní v Liberci

17. listopadu jsme jeli bojovat o další vítězství do Liberce. Zvláštní turnaj po stránce organizační. Více zde.

ΛΛ

Večerní turnaj starších žákyň

V sobotu odpoledne 16. 11. obhájila naše děvčata už po třetí pomyslné zlato. Více zde.

ΛΛ

Školský pohár České pojišťovny

Už podruhé se v naší škole konal turnaj ČFbU pro 1. Stupeň, tentokráte pod záštitou České pojišťovny. Náš klub spojil síly s místním HC a okres dobyli jednoznačně.

ΛΛ

Dorost bodoval v Turnově jen na 1/2

10. 11. měli naši „Dorostenci“ šanci poprat se o příčku v tabulce nejvyšší. Krále zatím nepokořili a domů si vezou 3 body. (Více zde, pokud dodají trenéři)

ΛΛ

Přebor pokračoval v Jablonci nad Nisou

Přebor pokračoval v Jablonci nad Nisou 10.11. jsme jeli s mladšími žáky do Jablonce, kde byl na programu „přeborový“ turnaj 3+1. Hezký turnaj plný emocí, kde tři týmy měly stejný počet proher a vítězství. Turnaj byl malou generálkou před čtvrtečním školním turnajem. Více zde.

ΛΛ

Elévům uteklo jen těsně stříbro

3. 11. se pořádal turnaj elévů v Děčíně a tam jsme mohli odjet konečně s kompletním letošním týmem. Více zde.

ΛΛ

Druhý turnaj starších žákyň a vezeme domů jakoby zlato.

V neděli 3. 11. obhájila naše děvčata pomyslné zlato. Více zde.

ΛΛ

Třetí turnaj – „Mladší žáci“ ujeli všem „O parník“

V sobotu 2. 11. se vydali naši mlaďoši už podruhé do Ústí nad Labem. Turnaj sliboval napínavou podívanou a tak se s týmem vydali i jeho „fans“. Více zde.

ΛΛ

Dorost naplno bodoval i na Smržovce

27. 10. – vyjeli naši „Dorostenci“ do nedaleké Smržovky a cíl byl jasný – dalších 6 bodů. Více zde.

ΛΛ

První turnaj starších žákyň a zlato zůstalo doma.

Zlato zůstalo doma V neděli 20. 10. se podařilo doplnit sbírku umístění i o metu nejcennější. Děvčata hrála skvěle a po zásluze si doma připsala skvělé vítězství v turnaji.Více zde.

ΛΛ

Druhý turnaj – nepsané druhé místo pro „Mladší“

V sobotu 19. 10. se vydali naši mlaďoši do Ústí nad Labem. I přesto, že některé skolila nemoc, ukázali naši borci, jak velké mají srdíčko. Více zde.

ΛΛ

Elévové se poprali o bronz

Elévové se poprali o bronz V Turnově se konal 19. 10. druhý turnaj elévů. Tentokráte jsme jeli v plném složení.

ΛΛ

Účastníci zájezdu do Německa pozor!

Spacák Coleman Spacák Coleman Tomáš Vancl má prosbu: „Zkontrolujte si spacáky.“ Omylem došlo k výměně za stejný typ jako je na fotce. Tomáš ho ale dole měl podepsaný. Děkujeme.

ΛΛ

Dorost doma nezklamal

Dorost doma nezklamal 13. 10. si naši nejstarší doma pohlídali obě dávky bodů. S TJ Turnov vyhráli 5:3 a s DDM Teplice 3:1. Více zde.

ΛΛ

Průkazky

Průkazky Většina členů již má zaplacený členský příspěvek. Přineste si členskou kartičku a dostanete samolepku na daný rok. Kdo ještě kartičku nemá, bude vyfocen na příštím domácím turnaji.

ΛΛ

Začal „Přebor Mladších žáků“

Přebor Mladších žáků Mladší žáci startují letos ve dvou soutěžích. Doma si odbyli „Ligovou“ premiéru a do Turnova jsme jeli otevřít i „Přeborovou“ soutěž. Více zde.

ΛΛ

Elévové vyjeli do Liberce

Elévové vyjeli do Liberce Naši nejmladší, oslabeni nemocemi a zraněními, odjeli pro první zkušenosti do Liberce. Více zde.

ΛΛ

Liga začíná

První turnaj pořádali Mlži doma a všem ukázali kdo je tady hradním pánem a svoji tvrz si uhájili. Více zde.Liga začíná

ΛΛ

Dorost premiérově ve Spořicích

29. 9. odjel „Dorost“ do Spořic. Bohužel vznikly drobné komplikace s dopravou. Pavel měl dlouho avízovanou výstavu v Rovensku a Jirka byl po zdravotním zákroku. Naštěstí se dopravy ujal pan Špidlen a Mikule.
Bohužel jiné informace nemám, jen výsledky:
FBC Lomnice n. P. x Florbal Ústí B 1:3
FbC 98 DDM Chomutov B x FBC Lomnice n. P. 1:6

Na to, že se příprava rozběhla velmi pomalu a dorost navázal na tréninky, které skončili společně s Nisou, je dovoz 3 bodů úspěchem.

ΛΛ

Los rozhodl v Pardubicích

Chtěli jsme se pokusit o stejný úspěch jako v roce 2012, ale deseti koruna byla proti. Více zde.

ΛΛ

Junior & Senior DEVILS CUP 2013

Junior a Senior DEVILS CUP 2013 Německo nás „ďábelsky“ přitahuje a tak jsme vyjeli udělat na turnaj peklo. Jak se nám dařilo? Více zde.

ΛΛ

Rozpis tréninků a platby

Kdo neobdržel dopis nebo je zde poprvé, najde informace o časech tréninků a platbě na sezónu zde.

ΛΛ

Nová sezóna 2013/14

První trénink jsme měli 3. 9. účast pozvolná, ale začínáme čtvrtou sezónu. Letos nově s Dorostem, Elévové 3+1, a Mladší žáci 5+1 (liga), 3+1 (přebor – nééé okresní) a Starší žákyně, ty ale na výjimku v krajích Pardubickém a Hradeckém.

ΛΛ

Nábor

Nábor 2013 Nábor Baby 2013 Informace o náboru ke stažení zde.
Informace o Baby náboru ke stažení zde.

ΛΛ

3. Florbalový Camp Jizerka 2013

3. Florbalový Camp Jizerka 2013 I letos jsme vyjeli na náhorní plošinu pod Bukovcem a jak jsme se měli? Více zde.

ΛΛ