winve Aktuálně - FBC Lomnice n. P.
 

Aktuální rozpis zápasů na sezónu 2016/17 zde

Ligové zakončení sezóny

Se sezónou 2016/17 jsme se rozloučili 14. 4. s elévy na domácí palubovce. Zaplněná hala mohla vidět zajímavá utkání. Bylo to důstojné rozloučení. Více zde.

ΛΛ

Mlži doma

Poslední turnaj si mohli Mlži užít 9. 4. doma. Soupeři slibovali zajímavý boj, ale našim se to až tak úplně nepovedlo. Více zde.

ΛΛ

Přípravka končila v Aréně

Na poslední turnaj v sezóně vyjela přípravka 8. 4. do Liberce na Arénu, kde nás čekali známí soupeři. Více zde.

ΛΛ

Koberovští zvedli laťku pěkně vysoko!

Elévové měli turnaj 2. 4. v nedalekém Železném Brodě, kde pro nás organizátoři z Koberov připravili skvělé překvapení. Více zde.

ΛΛ

Jarní výjezd na Smržovku

Tentokráte přivítala po dlouhé době 26. 3. Tomáše a jeho 11 statečných naše stará dobrá Smržovka, kde už jsme pár soubojů svedli. Více zde.

ΛΛ

Zbytečný výjezd na Dobinu

25. 3. se měl konat další ligový turnaj přípravek na Dobině, Ale sešlo se tam velmi málo dětí a ještě méně na úrovni přípravky. Naši si zastříleli, ale asi to nikoho neposunulo dál. Více zde.

ΛΛ

Juniorská ochutnávka

Mezi juniory se podařilo letos nakouknout Matušákovi a Pěndovi.
Ze začátku sezóny dostali pozvánku oba, ke konci základní části dostal pozvánku od trenéra Tomáš. Určitě se jedná o dobrou zkušenost a konfrontaci s rychlejším florbalem. FBC Liberec A hraje druhou nejvyšší ligu. Oba hráči zkusili i Liberecké B, ale zde se spíše jednalo o hru pro pobavení mezi místními celky a tato zkušenost je moc nenadchla.
Několik odkazů:
17. a 18. 3. Junioři v Liberci

Hatrick v Novém Boru 28. 1.

ΛΛ

Dorostenci zakončili sezónu ve Františkových Lázních

Pěnda, Matušák, Stráňa plus vždy někdo ze starších žáků reprezentovali náš oddíl pod hlavičkou FBC Liberec. Dorostu se podařilo uhrát hezké čtvrté místo v 1.lize. Jako třešinka na dortu je fakt, že na prvním a třetím místě v KB jsou „naši“ kluci. Více zde.

ΛΛ

Elévové kralovali na Aréně

19. 3. se naši elévové vydali zabojovat do Arény a dařilo se náramně. Z šesti napínavých zápasů neprohráli ani jednou. Více zde.

ΛΛ

Staroši A a B vyjeli společně do Teplic, C bojovalo v Lomnici

18. 3. jsme v rámci spolupráce organizovali koš, ve kterém hraje FBC Liberec C. Příležitost zahrát si využil Matěj Bobek a Martin Jozífek. V prvních zápasech vypomohl i Šimon, který si herně dobře rozuměl s Faksičem. Kadaň padla 7:1, Lípa 3:2 a Semily 4:3. Bohužel během turnaje začalo zatékat do haly a tak se už tak menší hřiště muselo ještě o dva mantinely zkrátit kvůli bezpečnosti. (Asi došlo k poškození střechy při odhazování sněhu a použití frézy.) Více zde.

ΛΛ

Vydařený turnaj mlžů v Turnově

12. 3. si mlži odehráli asi nejlepší turnaj v sezóně. Více zde.

ΛΛ

Přípravka se trápila na Dobině

12. 3. jela přípravka bojovat do Liberce a jak řekl Čmelda během turnaje: „Bez Matese to nedáme“ - se ukázalo jako „prorocké“. Více zde.

ΛΛ

Staroši mají daleké výjezdy

4. 3. si svoje role vyměnilo družstvo B, které se dostalo do prvního koše s družstvem A, které sestoupilo do druhého. Více zde.

ΛΛ

Konec naděje na MČR pro starochy?

18. 2. byl další herní den starších žáků a tady se asi rozhodlo, že se účast na MČR vzdaluje. Neztrácejme naději, třeba to kluky posílí. Více zde.

ΛΛ

Odpolední turnaj v Brodě

Přípravka měla 4. 2. už svůj druhý turnaj v Železném Brodě. Brodští „Sokolíci“ nezklamali a opět se začalo se zpožděním, nicméně Koberovským se turnaj povedl. Naši nejmenší si to užili. Více zde.

ΛΛ

Mlži napravují na Aréně

Po nevydařeném turnaji v Lomnici jsme měli možnost napravit svoji reputaci 4. 2. na Aréně a podařilo se nám to jen z části. Více zde.

ΛΛ

Dvoj turnaj elévů na Dobině

Na obě naše družstva čekali 29. 1. v Liberci jiní soupeři a to je vítaná změna. Pro nás trenéry ovšem rébus jak nasadit družstva. Povedlo se? Více zde.

ΛΛ

Výprask v Lomnici

Přestože Vánoce byly skoro před měsíce, tak nám celky z okolí přivezly 22. 1. pořádnou nadílku! Obdrželi jsme dárek v podobě 33 branek Více zde.

ΛΛ

Domácí turnaj přípravek

Přípravka se představila 22. 1. doma ve své hale a porazila oba celky FBC Liberec 11:3 a 14:4. Celek z Nového Boru nedorazil a my si zahráli s našimi elévy, starší kolegové nás přehráli 11:2.

ΛΛ

Děčín přivítal naše elévy!

7. 1. jsme hned po vánocích vyjeli s elévy na nejdelší jejich výjezd do Děčína a na zápasy jsme se do této Mekky florbalu těšili. Čekali nás domácí a Turnov. Více zde.

U Bechera za 0!

11.12. se odehráli poslední dva zápasy v dalekých Karlových Varech. Z Lomnice odcestoval pouze Matušák, ostatní byli bohužel unaveni po Věnečku nebo florbalových aktivitách z minulých dní. Více zde.

ΛΛ

Vánoční turnaj v Aréně

Posledním turnajem v letošním roce byl turnaj 17. 12. v Home Credit aréně v Liberci. Jednalo se o turnaj elévů a přípravky.

ΛΛ

Elévové se představili doma.

11. 12. se naši elévové představili naposledy před domácím publikem. Jednalo se o dvojturnaj a tak se v Lomnici sešel elévovský výkvět. Více zde.

U Bechera za 0!

11.12. se odehráli poslední dva zápasy v dalekých Karlových Varech. Z Lomnice odcestoval pouze Matušák, ostatní byli bohužel unaveni po Věnečku nebo florbalových aktivitách z minulých dní. Více zde.

ΛΛ

Staroši v Lomnici

10.12. jsme mohli přivítat FBC Liberec C na domácí palubovce. Ostatní bojovali v Krupce nebo v neděli v Litvínově. Více zde.

ΛΛ

Mladší v Žatci

Další daleký výjezd, tentokráte čekal družstvo mladších žáků 4. 12., uvidíme jak se jim bude dařit na divokém západě v Žatci. Skladba soupeřů – Kati, Jazzmani, Tuleni. Více zde.

ΛΛ

Přípravka zatím bez porážky

3. 12. čekaly na naší přípravku 4 zápasy na Dobině. Domácí FBC 2x a Pantheří smečka 2x. Více zde.

ΛΛ

Podruhé za 6!

V České Lípě se 27. 11. podařilo vybojovat dalších 6. bodů. Náš oddíl reprezentoval Kuba a bratři Stránští. Matušák byl nemocný. Více zde.

ΛΛ

Staroši společně do Ústí

Díky „Dopravě JASTER“ to měli lomničáci 26. 11. o něco jednodušší, byť ranní stávání bylo tvrdé. Odjezd byl naplánován v 5:30 od muzea a v 6:30 od nádraží v Liberci. V Ústí se začínalo trochu sobecky už od 8:00. Více zde.

ΛΛ

Elévové na Aréně

20. 11. obě družstva zamířila na Arénu a vedle libereckých je čekalo i jedno družstvo z Lípy. A pozor jen starší jednou prohráli. Více zde.

ΛΛ

Přípravka vyjela do Železného Brodu

Na svůj třetí turnaj se vydala přípravka 19. 11. kousek pod Kozákov do Železného Brodu. Podařilo se navázat na vítěznou šňůru? Více zde.

ΛΛ

Konečně za 6!

13.11. se hrál další dvojzápas dorostenců a tentokráte se podařilo zabodovat, bohužel ale ne vše bylo tak bezbolestné. Více zde.

ΛΛ

Staroši bojovali celý víkend

O víkendu 12. a 13. 11. se bojovalo i v koších starochů. Naši kluci byli v akci na všech třech místech. V Lípě 12. 11. bojoval Ondra, Milan, Šimon a v Turnově Kuba Bartoníček, Boban a Martin. 13. 11. v Liberci hrál Matěj a Zemik. Více zde.

ΛΛ

Přípravka se představila doma

5. 11. se naši nejmenší představili na domácí palubovce a utkali se s celky z Liberce a Nového Boru. I v druhém kole se nám dařilo. Více zde.

ΛΛ

Poprvé v Semilech

Svoji premiéru jsme si odbyli v Semilech 29. 10., kde se začali věnovat mládeži a postavili svoje družstva poprvé do soutěže. Více zde.

ΛΛ

Mlži si vyzkoušše eli vna „Aréně“

V Liberci se konal 22. 10. souběžně i turnaj Mlžů a družstvo si vyzkoušelo všechny výsledky. Více zde.

ΛΛ

Přípravka zahájila na Dobině

Svůj letošní první turnájek si jela přípravka vybojovat 22. 10. na Dobinu a zahájili parádně. Více zde.

ΛΛ

Pro výhry do Lípy

16. 10. jsme vyjeli na dvojturnaj do Lípy. Tentokráte jsme nehráli společně, ale každé družstvo mělo své soupeře. Více zde.

ΛΛ

Elévové zahájili v Turnově

První turnaj pro elévy se konal v nedalekém Turnově 2. 10. kam vyjela obě naše družstva. Z 6ti zápasů se nám podařilo vyhrát 5. Více zde.

ΛΛ

Ahoj „všichni“ - návštěvníci našich stránek. Dlouhé letní prázdniny skončily a my se Vám opět hlásíme s aktualitami. Přejeme Vám všem úspěšný start do nové sezóny, pevné zdraví a do nového školního roku 2016/17 vše nejlepší.

Vítané jsou opět i všechny cílené či náhodné příspěvky, připomínky a postřehy. Nebojte se cokoliv napsat, ať kladně či záporně nebo třeba i pochvalně stejně tak jako kriticky. Zveřejníme a zareagujeme na to nebo necháme reagovat i Vás, živý dialog by byl určitě přínosem a oživením. Když si to budete přát, uděláme to klidně i anonymně. Rádi přivítáme Vaše fotografie či videa, které na našich akcích pořídíte. Co budete chtít zveřejnit, zasílejte na fbclomnice@gmail.com. Děkujeme.

Téměř okamžité zprávy a aktuality jsou zveřejňovány na oddílovém Facebooku, dostanete se na něj také proklikem na úvodní stránce našeho webu vlevo dole. I zde se nebojte lajknout příspěvek, nebo ti odvážnější mohou napsat komentář.

ΛΛ

Tréninky

Florbal má v hale už sedmým rokem zamluveny úterky a čtvrtky, nově i pátky. Přesné rozdělení do tréninkových skupin proběhne během prvních tréninků nejdéle do konce září. Více informací zde.

ΛΛ

Co jsem kromě „Dobrušského dobrodružství“ o prázdninách zvládli?

Rookie Camp v Králově Dvoře a další soustředění


10. – 17. 7. se z našeho oddílu opět účastnili tohoto Campu naši členi. Bratři Zemikové, Šimon a Matěj, Matušák a Devítka (jeden z nejmladších členů). Bratři Volejníkové se účastnili Innebandy campu v Orlických horách, ale i druhého turnusu RC v Králově Dvoře. Škoda, že letošní RC byl poznamenán lovením Pokémonů a alespoň v první turnuse, kde byla většina našich členů, náplň trochu pokulhávala oproti vysoce nastavené laťce z minulých ročníků.

Odkazy pro případné zájemce:

ΛΛ

Prázdninové turnaje v Praze

ΛΛ

Nová „Fotogalerie“

Novou fotogalerii si můžete prohlédnout zde.

ΛΛ

Soustedění „Dobruška“

Po pěti letech jsme změnili místo konání Campu a vyrazili za novými dobrodružstvími do Dobrušky. 36 členů a 6 vedoucích! Více zde.

ΛΛ

Fotogalerie

Starší fotogalerie můžete vyhledat zde, na novém umístění se stále pracuje. Nechte se překvapit.

ΛΛ
  • NAHORU
Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS!