Dorost - Články 2016/17

Becher na nule!

Protože z Lomnice se vydal do Varů jen Tomáš, byla domluvena doprava do Příšovic, kde ho naložil Jarošák a připojil k týmu, který nebyl bohužel v optimálním složení. Článek se nálézá zde.

ΛΛ

Šestibodová Lípa

Lípa, znamenala připočítaní dalších šesti bodů. Článek se nálézá zde.

ΛΛ

Konečně za 6!

13.11. jsme nemuseli nikam daleko zajíždět a zápasy jsme odehráli na „domácí“ hale na Dobině v Liberci. S klukama jelo tentokrát bohaté osazenstvo Radek, Petra, Stránští a Matušáci.

Hráli: Pěnda, Matušák, Stráňa, Šimon a Ondra. V druhém zápase s Děčínem se zranil hráč Tomáš Ballaty, který obdržel asi nechtěnou ránu hokejkou do oka, při které došlo k těžšímu zranění a musela se zavolat rychlá. Naštěstí se v nemocnici oko pomalu uzdravuje a zotavuje.
Martin pomáhal s organizací zápasů a jeho úkolem byly zápisy „on line“ do PC na web. Bohužel slovní kreace byla aktivní pouze v neděli a kromě gólů a vyloučení byla ostatní práce zbytečná.

Článek se nálézá zde.

ΛΛ

V letošní sezóně už máme odehrané dva víkendové dny:

23.10. v Teplicích, kde kluci získali první tři body byli společně s klukama Radek a Martin. Hráli: Pěnda, Matušák, Stráňa, Matěj.
Článek naleznete zde.
Foto naleznete zde.

8.10. v Lovosicích zatím bez bodu. Od nás jeli podpořit kluky trenéři Radek a Tomáš. Za nás hráli: Pěnda, Matušák, Stráňa, Ondra a Šimon.
Článek naleznete zde.
Foto naleznete zde.

ΛΛ